#1 2012-06-01 20:06:04

 Shine93

Leader

5641633
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-02-17
Posty: 812
Punktów :   
WWW

Nowe wymagania

Oto nowe proponowane wymagania:
- Steam (Lub kupno w najbliższym czasie)
- Wiek 16+ lub po mutacji
- Aktywność na forum
- "Celne oko"
- Kultura osobista i honor (Osobom, które nie potrafią się przyznać do błędu - dziękujemy!)
- Akceptacja regulaminu klanu
- Promowanie klanu na serwerach



Teraz parę słów co do weryfikacji kandydatów:
- W tej grze bardzo liczy się doświadczenie i umiejętność strzelania, więc każdego kandydata, który będzie miał poparcie od członków klanu będę sprawdzał osobiście, na jakimś serwerze FFA/TP
- Osoba, która ma zostać przyjęta.. Musi mieć swój wkład w rozwijanie klanu. Na przykład poprzez proponowanie nowych pomysłów / zmian oraz promowanie klanu.
- Ważne jest dla mnie podejście do ludzi... Nie przyjmę osoby z chamskim charakterem.. Ambicja i dobre maniery przede wszystkim.
- Z każdą osobą muszę mieć jakiś kontakt, więc Gadu-Gadu, lub inny komunikator jest obowiązkowy (np. info o mixach)
- Każdy przyjęty członek klanu.. będzie mieć tzw. "punkty karne" które będzie dostawał za łamanie regulaminu. Za 5pkt karnych = bezpowrotne usunięcie z klanu. Z czasem oczywiście pkt karne ulegają przedawnieniu - co 3 miesiące zdejmowany jest 1pkt karny.
- Gdy tylko ruszy serwer.. znowu zostaną wprowadzone obowiązkowe treningi, raz lub dwa razy w tygodniu
- Gdy w pole "Dlaczego ja?" ktoś wpisze "bo tak" lub coś podobnego.. Podanie zastaje oddalone!



Formularz przyjęć do klanu:
Imię:                                 
Nick w grze:
Wiek:
Staż:
Steam ID (Jeśli posiada):
Gadu-Gadu:
Ulubiona broń:
Dlaczego ja?:
Micro: Tak/Nie
"Oświadczam, że przeczytałem regulamin i go akceptuję. Obiecuję spełnić wszystkie postawione mi wymagania"


Do formularza dodałem tak zwaną "przysięgę" ..
To na tyle jeśli chodzi o małe zmiany... Napiszcie co myślicie i jeśli coś chcecie dodać to piszcie pod tematem..

Pozdrawiam
Shine


________________________________________________________


Sztuką Jest Żyć,
A Prawdziwym Arcydziełem Żyć I Nie Zejść Na Psy!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmysz domowa cena