#1 2011-11-29 16:24:04

 Cinek

Członek klanu

4736909
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 175
Punktów :   

Kiedy byscie chcieli miec treningi

mi z kolei nie pasuja troche weekendy, wolal bym w tygodniu np okolo 21,22 wtedy raczej wszyscy sa. Dock tez nie moze byc w weekend na treningach bo pracuje ciezko bo z nim gadalem nie wiem jak reszta wypowiedzcie sie na ten temat


yyyyyyyyyyyyyyyy bumm headshot bumm yyyyyyyyyyyyyyyyyy

Offline

 

#2 2011-11-29 17:49:52

 Shurii

II Leader

28828728
Call me!
Skąd: Tczew
Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 553
Punktów :   

Re: Kiedy byscie chcieli miec treningi

W tygodniu różnie to bywa misiaczki. Wszyscy jesteśmy zmęczeni i pracą i szkołą. Proponowałbym piątek - ale w piątek wszyscy piją. Poniedziałek to by same kurwy latały zamiast dobrej gry. Hmm. Postarajmy się grać większością chociaż raz w tygodniu, a osoby które nie będą, będą trenować osobno z kimś z wyższej szefostwa. (Swierzak, Abuk lub ja) Btw. Trzeba zacząć ogarniać komunikację. Bo narazie z tym słabo


You won't be waiting for my return
I promise you baby - You'll burn

Offline

 

#3 2011-11-29 19:49:58

 Cinek

Członek klanu

4736909
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 175
Punktów :   

Re: Kiedy byscie chcieli miec treningi

u mnie ciezko jest  w weekend bo musze sie odstresowac po szkole jakas flaszka czy piwem a jak zaczynam w piatek to koncze z niedziele wiec mi ciezko


yyyyyyyyyyyyyyyy bumm headshot bumm yyyyyyyyyyyyyyyyyy

Offline

 

#4 2011-11-29 20:47:11

 Marten

Zaufany Członek Klanu

39530053
Skąd: Kazuń Bielany
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 130
Punktów :   

Re: Kiedy byscie chcieli miec treningi

Ja stawiam na weekend jednakże można by zrobić takie coś, że codziennie powiedzmy o godzinie 18 wszyscy którzy mogą wbijają na serwer i jak będzie kilka osób to robimy trening. No bo niektórzy mogą w weekend, inni w tygodniu a jak by było codziennie to każdy by trochę potrenował i by było lepsze zgranie. Ponadto proponuje zrobić jakąś małą listę serwerów na których gramy (LoD, jakieś FFA) żeby częściej widywać się w grze. Bo np jak Shuri nie podeśle mi zaproszenia do gry na steam to ja nie wiem na którym serwie kto gra. A jak by była lista powiedzmy 5 uczęszczanych przez nas serwerów to jakoś byśmy się zawsze znaleźli i coś tam razem zagrali. Co do komunikacji. Jest ts ale rzadko przez kogokolwiek uczęszczany. Ja i Justin dosyć często jesteśmy na ts, Shuri też czasem wpadnie. A tak to lipa lekka. Trzeba się wziąć do roboty i w końcu ustalić co i jak bo na razie to jest burdel A no i na koniec mojego monologu smutna wiadomość. Straciłem prace i nie wiem kiedy coś ogarnę więc nie gwarantuję, że opłacę serwer na przyszły miesiąc. Bede oczywiście robił wszystko co w mojej mocy ale naprawdę nie wiem jak to będzie...


You mess with the best, You die like the rest.

Offline

 

#5 2011-11-29 22:23:51

 Cinek

Członek klanu

4736909
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 175
Punktów :   

Re: Kiedy byscie chcieli miec treningi

ja pierwsze slysze o Ts klanowym czy cos w tym stylu gdybym wiedzial to ciagle bym siedzial podaj ip haslo itp


yyyyyyyyyyyyyyyy bumm headshot bumm yyyyyyyyyyyyyyyyyy

Offline

 

#6 2011-11-29 22:41:31

 Shurii

II Leader

28828728
Call me!
Skąd: Tczew
Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 553
Punktów :   

Re: Kiedy byscie chcieli miec treningi

Jutro podam bo nie wiem czy jeszcze stoi bo nie wiem czy ktoś odwiedza xD I też jestem za codziennymi treningami. Nawet 1 na 1. Zrobi się dział w którym będziemy pisać raporty i gites. Spam się będzie usuwać


You won't be waiting for my return
I promise you baby - You'll burn

Offline

 

#7 2011-11-30 11:24:19

 Justin

Członek Rodziny

7054257
Zarejestrowany: 2011-08-13
Posty: 264
Punktów :   

Re: Kiedy byscie chcieli miec treningi

ja moge i w tygodniu ale odpada mi jak na razie poniedzialek sroda i piatek bo mam wyklady na prawko xD a tak ogolnie pasuje mi all no czasami soboty nie bo sie pije xD


Tylko umarli widzieli koniec wojny  --->    Przyparli teraz nas do muru więc się brońmy
Tylko uczciwi pozostaną dłużej żywi   --->    Będą umierać powoli --->      Tak znacznie mniej boli
Więc zastanów się co wolisz

Offline

 

#8 2011-12-01 14:13:06

 Swierzak

Leader

4818108
Call me!
Skąd: DDZ/WRO
Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 513
Punktów :   

Re: Kiedy byscie chcieli miec treningi

Ale wy sobie sami kłody pod nogi stawiacie...
Czy wogóle myślicie, a sry macie nadzieje że ktoś bd przychodził na treningi w tyg... Jak nawet w weekend nie potrafią... ( Nie wliczając usprawiedliwionych).
Co do TS'a klanowego to niedawno  się nie sprawdził to co myślicie że teraz się sprawdzi ? (Ps. Shurii nie bd wyłączał TV ).
Cinek nie spamój Wątkami i postami.
Pozdrawiam.


..:= Beware The White Raven  =:..
                                                  -Masz ochote na Jagodzianke??
                                                                                               - Tak z Truskawkami ^^

Offline

 

#9 2011-12-02 20:31:38

 Justin

Członek Rodziny

7054257
Zarejestrowany: 2011-08-13
Posty: 264
Punktów :   

Re: Kiedy byscie chcieli miec treningi

weekend jak cos w polodnie zeby wieczorem pic a rano wytrzezwiec a najlepszy snajper na kacu xD wszystko uslyszy nawet jak trawa rosnie xD


Tylko umarli widzieli koniec wojny  --->    Przyparli teraz nas do muru więc się brońmy
Tylko uczciwi pozostaną dłużej żywi   --->    Będą umierać powoli --->      Tak znacznie mniej boli
Więc zastanów się co wolisz

Offline

 

#10 2011-12-04 11:23:14

 Shurii

II Leader

28828728
Call me!
Skąd: Tczew
Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 553
Punktów :   

Re: Kiedy byscie chcieli miec treningi

Swierzak napisał:

(Ps. Shurii nie bd wyłączał TV ).

O Ty !


You won't be waiting for my return
I promise you baby - You'll burn

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmysz domowa cena