#1 2011-08-04 01:06:04

 Shurii

II Leader

28828728
Call me!
Skąd: Tczew
Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 553
Punktów :   

Runes of Magic

http://www.youtube.com/watch?v=kSrmDSyFfTA

Jest to gra typu MMO RPG osadzona w świecie średniowiecznej fantastyki. Grę można porównać śmiało do darmowej wersji World of Warcraft z tym, że graficznie RoM jest bez porówniania zwycięscą . Jest to gra dla osób które wolą wykonywać zadania bardziej niż bez sensu expić na mobach(potworach). W grze jest możliwość zakupienia wielu rzeczy za prawdziwe pieniądze ale nie robią one większej różnicy w grze. Jeśli chodzi o grywalność moim zdaniem bije wszystkie inne tego typu na głowę. Piękna grafika, muzyka dostosowana do lokacji (a tych jest bardzo dużo i w każdej można jeszcze znaleźć jakąś instancję). Runes of Magic udostępnia wiele serverów dla różnych nacjii w tym dwa Polskie. Oczywiście jest też w pełni spolszczona. Nie zawiera praktycznie bugów które tak bardzo denerwują. Jest to jedna z niewielu gier do której nie ma ani bota ani też cheatów. Nie jestem amatorem tego typu gier, ale mnie naprawdę wciągnęła. Ludzie są mili(ale zdarzają się wyjątki), poznałem tam wielu spoko ludzi z którymi mam kontakt nawet po za grą. Są także gildie. Zwiedziłem wiele (wolę robić za outsidera) i wszędzie gdzieś poznałem zajebistych ludzi.

No trochę się rozpisałem. Jakby znaleźli się chętni - niech dadzą mi znać. Załatwię podstawowe eq i tzw. "taxi" do nawet 30 lvl. Oczywiście dla chętnych gildie (nie byle jakie, mam wstawki na całym servie Cath)

Podsumowując. Klimatyczna i przyjemna gra. Nie męcząca i nie nudzi szybko.


You won't be waiting for my return
I promise you baby - You'll burn

Offline

 

#2 2011-08-04 09:32:24

 Shine

Arcymag

5641633
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-07-30
Posty: 416
Punktów :   
WWW

Re: Runes of Magic

No miło miło mieć jakieś kontakty :> Gra no sama w sobie wydaje się przyjemna Może kiedyś się skuszę ^^


Sztuką Jest Żyć, A Prawdziwym Arcydziełem Żyć I Nie Zejść Na Psy!

Offline

 

#3 2011-08-04 09:53:21

 Shine

Arcymag

5641633
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-07-30
Posty: 416
Punktów :   
WWW

Re: Runes of Magic

Chłopaki uzupełnijcie swój profil.. A mianowicie imię i skąd pochodzicie. Wolę Wam mówić po imieniu niż napieprz** nickami.


Sztuką Jest Żyć, A Prawdziwym Arcydziełem Żyć I Nie Zejść Na Psy!

Offline

 

#4 2011-08-04 20:00:42

 Shurii

II Leader

28828728
Call me!
Skąd: Tczew
Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 553
Punktów :   

Re: Runes of Magic

DragonAdi15 napisał:

.Najgorsze jest to że miedzy miastami nie ma żadnych teleportów i trzeba długo iść.

Widać mało grałeś bo są teleporty


You won't be waiting for my return
I promise you baby - You'll burn

Offline

 

#5 2011-08-23 00:21:15

 Marten

Zaufany Członek Klanu

39530053
Skąd: Kazuń Bielany
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 130
Punktów :   

Re: Runes of Magic

Ja jedynie mogę gierkę polecić. To tam się poznałem z Conradem i sporo się razem kosiło i razem padało. Gra jest strasznie wciągająca. Ja się nawet do pewnego stopnia uzależniłem xD Ale bardziej od gry samej w sobie uzależniłem się od ludzi którzy tam grają. Takiej atmosfery nie znalazłem jak narazie w żadnej innej grze. Jeszcze raz gorąco polecam


You mess with the best, You die like the rest.

Offline

 

#6 2011-08-23 10:02:21

 Shurii

II Leader

28828728
Call me!
Skąd: Tczew
Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 553
Punktów :   

Re: Runes of Magic

Popieram Rafała Pewnie gdybym sie po pewnym czasie nie wkurzył na gildię nadal by istniała xD
Vianne i Tigerclaw postrachy Srebrnego Źródła xD


You won't be waiting for my return
I promise you baby - You'll burn

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl