#1 2011-08-01 21:52:50

 Shine

Arcymag

5641633
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-07-30
Posty: 416
Punktów :   
WWW

Shine :)

Zacznę od tego, że nazywam się Krzysiek. Pochodzę z małego miasteczka z okolic Lublina (Kraśnik). Mieszkałem tam do 4 klasy podstawówki, a potem musiałem pożegnać rodzinne strony i przeprowadziłem się wraz z rodzinką do Lublina Spędziłem tam jedne z lepszych chwil w moim trudnym życiu, ale prawdziwe "życie" zacząłem wraz z przeprowadzką do Łodzi w wieku 17 lat.

Zdziwcie się, ale poznałem cudowną dziewczynę przez internet i zaplanowałem się z Nią spotkać Mieszkała 150km ode mnie, ale i to mnie nie powstrzymało! Rozmawiało się zajebiście i pod koniec dnia - jak musiałem już jechać pocałowałem Ją i od tamtej pory jesteśmy razem : ) 6 dni temu była nasza rocznica.


Opowiedziałem Wam w skrócie moją życiową historię a teraz opowiem coś o sobie.
Jestem strasznie otwarty na ludzi, kocham rozśmieszać innych i dobrze się z nimi bawić. Tak jak mój imiennik (Swierzak) również jak widzę smutną osobę to choćby się waliło i paliło.. To i tak ją rozśmieszę

Moim hobby jest (i tu Was zadziwię) zabawa z młodszą siostrą Uwielbiam również rozmawiać z moim ojcem, którego nie widuje często, z racji że życie potrafi być paskudne. Jak na chłopaka co ma 18 lat przeżyłem więcej niż nie jeden dorosły... Wiem co to jest smutek i właśnie dlatego nie pozwalam, aby ktokolwiek inny cierpiał przy mnie
Nienawidzę kłamstwa i pozerstwa... Nie lubię także jak ktoś się podlizuje.

No i oczywiście nie byłoby to o mnie gdybym nie napisał o najważniejszej osobie w moim życiu. Jest nią moja najukochańsza kobieta Ma na imię Dominika i jest troszkę młodsza ode mnie, ale ma bardzo dobre serce i cudowny charakter. Gdy jest mi naprawdę źle, to tylko ona jest wstanie poprawić mi humor. Kocham Ją całym moim sercem i oddałbym za Nią życie gdyby było trzeba. A tutaj macie jej jedno zdjęcie

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/425478_199717783461781_1590721587_n.jpg



Nie wiem jak dla was. Ale dla mnie jest najpiękniejsza na świecie

To by było na tyle :d


Sztuką Jest Żyć, A Prawdziwym Arcydziełem Żyć I Nie Zejść Na Psy!

Offline

 

#2 2011-08-01 22:00:14

 Swierzak

Leader

4818108
Call me!
Skąd: DDZ/WRO
Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 513
Punktów :   

Re: Shine :)

xD


..:= Beware The White Raven  =:..
                                                  -Masz ochote na Jagodzianke??
                                                                                               - Tak z Truskawkami ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl