#1 2012-06-16 11:11:36

 Shine93

Leader

5641633
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-02-17
Posty: 812
Punktów :   
WWW

*=ADHD=* vs *[TheNoNames]*

Witam
W Sobotę o godzinie 10:00 odbył się spar z klanem *[TheNoNames]*. Teraz podam szczegóły.
Na pierwszej mapie de_train w pierwszej połowie prowadziliśmy 8:1, a w drugiej połowie nasz rywal zrezygnował i oddał nam za darmo zwycięstwo. Dla mnie to było poniżające jak nasi przeciwnicy usprawiedliwiając przegraną mówili "off to", "macie coś". Wiem, że to był klan, który nie był godzien nawet najmniejszej uwagi. Lecz nie o to w tym chodziło.

Przeanalizowałem każdego z trójki naszych członków, którzy wzięli udział w tym meczu. Mam kilka uwag to poszczególnych osób.

Do PieknY:
Ogólnie grałeś bardzo dobrze, lecz momentami widziałem, że wolisz grać w pojedynkę. Takie zachowanie jest dobre jeśli przeciwnicy są na poziomie TheNoNames. Ale z lepszymi raczej taka gierka nie wypali. Więc apeluję do Ciebie abyś częściej się trzymał ekipy.


Do BlaxX:
Tutaj jeśli chodzi o grę zespołową to nie mam zastrzeżeń, lecz mam uwagę do sposobu w jaki strzelasz. Często marnujesz cały magazynek, choć wystarczyło by kilka strzałów. Ponadto często kucasz podczas strzału. Nie powinno się tak robić, gdyż rywal zwykle celuje w klatkę piersiową, a gdy kucniesz.. To właśnie w tym miejscu masz głowę. Postaraj się to zmienić. Rozumiem, gdy jest prowadzony ostrzał na jakieś większe odległości, to celownik mniej skacze gdy kucniesz.


Do Quad:
Tak jak u BlaxX. Nie kucaj na małe dystanse. Dodatkowo widziałem, że masz problemy jeśli chodzi o strzelanie z AK47. Trzeba to poprawić. I tutaj mam uwagę dotyczącą zachowania. Postaraj się panować nad emocjami. Nawet jeśli coś Ci nie wyjdzie, to nie wyklinaj, tylko uspokój się i skupienie. Jak będziesz się denerwował gdy będziemy mieć mecz z lepszymi rywalami, to będziesz padał dużo częściej.


Jeśli chodzi o całość:
Razem graliście bardzo dobrze, choć momentami było słabo u was z komunikacją. Potrenujcie zgranie zespołowe i przede wszystkim szybkie info poprzez skróty.


Niedługo dodam demka z HLTV, więc osoby które nie były na meczu będą mogły sobie go obejrzeć.

Wynik meczu:

*=ADHD=* 2:0 *[TheNoNames]*



#edit
Oto link do demka. Jest ono spakowane w formie *zip.
http://192106.hltv2.pukawka.pl/hltv-120 … 835580.zip


________________________________________________________


Sztuką Jest Żyć,
A Prawdziwym Arcydziełem Żyć I Nie Zejść Na Psy!

Offline

 

#2 2012-06-16 13:04:20

PieknY

Nekromanta

Zarejestrowany: 2012-06-06
Posty: 32
Punktów :   

Re: *=ADHD=* vs *[TheNoNames]*

OK zrozumiałem ale było nas po 3 i trzeba było obstawić każde miejsce wiec grałem w pojedynkę.
Ale jak jest więcej osób to gram zespołowo.

Offline

 

#3 2012-06-16 13:12:27

 Swierzak

Leader

4818108
Call me!
Skąd: DDZ/WRO
Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 513
Punktów :   

Re: *=ADHD=* vs *[TheNoNames]*

Gratuluje
Piękny - chce zobaczyć poprawe.
Quad - Spokój podstawa! Nie opanujesz tego nie będziesz w klanie. ( Wybuchowych osób nie bd trzymał).


..:= Beware The White Raven  =:..
                                                  -Masz ochote na Jagodzianke??
                                                                                               - Tak z Truskawkami ^^

Offline

 

#4 2012-06-16 19:30:31

BlaxX

Nekromanta

Zarejestrowany: 2012-06-08
Posty: 34
Punktów :   

Re: *=ADHD=* vs *[TheNoNames]*

Swierzak a do mnie jakies info ??

Offline

 

#5 2012-06-16 23:00:18

 Shurii

II Leader

28828728
Call me!
Skąd: Tczew
Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 553
Punktów :   

Re: *=ADHD=* vs *[TheNoNames]*

jeśli nie ma komentarza to znaczy że byłeś albo dobry, albo przecietny i Cię nawet nie zauważył. Sam oceń swoje umiejętności.


You won't be waiting for my return
I promise you baby - You'll burn

Offline

 

#6 2012-06-17 09:03:14

 Shine93

Leader

5641633
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-02-17
Posty: 812
Punktów :   
WWW

Re: *=ADHD=* vs *[TheNoNames]*

Swierzak nie widział jak grali, tylko ja i sugerował się moimi komentarzami BlaxX. Do Ciebie jest to, co ja napisałem. Też masz to poprawić


________________________________________________________


Sztuką Jest Żyć,
A Prawdziwym Arcydziełem Żyć I Nie Zejść Na Psy!

Offline

 

#7 2012-06-18 06:44:36

BlaxX

Nekromanta

Zarejestrowany: 2012-06-08
Posty: 34
Punktów :   

Re: *=ADHD=* vs *[TheNoNames]*

no spoko:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl