#1 2012-06-01 19:32:48

 Shine93

Leader

5641633
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-02-17
Posty: 812
Punktów :   
WWW

Reaktywacja

Tak.. wiem, że czekaliście na to długo tak jak w temacie.. planuję zrobić wielki powrót klanu *=ADHD=*..
Reaktywacja będzie przebiegała w kilku etapach, które podam poniżej.. Ale zanim to zrobię, parę słów wyjaśnień..
Otóż.. Jak każdy wie (ten co zagląda na forum), że na stronie klanowej ostatnio zaczęło być cicho, więc postanowiłem w końcu coś z tym zrobić. Mam wielkie nadzieje, że mi w tym pomożecie. A oto plan:

1. Zwolnienie jak najwięcej miejsc, poprzez usunięcie z klanu nieaktywnych graczy.
2. Potrzebna będzie reforma, co do regulaminu i wymagań. Napiszemy go wspólnie, aby nie było później pretensji.
3. Reklamowanie klanu, poprzez pisanie na serwerach o rekrutacji i linku do naszej strony.
4. Ostatni krok.. Weryfikacja podań. Ci, których nie jesteśmy pewni, będziemy sprawdzać poprzez sparingi.


Chwilowo nie posiadamy serwera, więc będziemy musieli znaleźć jakiś w miarę pusty i przetestować nowych kandydatów. Mam nadzieję, że się to uda i w końcu zrobi się tutaj tłoczno. Chcę aby każdy podpisał się pod tym tematem w celu weryfikacji.. Ja sobie zanotuję kto przychodzi na forum i się interesuje klanem.. A tych nieaktywnych - wyrzucimy (pod warunkiem, że zostanę uprzedzony o nieobecności).

Treść reklamy: Rekrutacja członków klanu *=ADHD=* - otwarta. Pisz podanie na adhd-lod.pun.pl. Życzymy milej gry!
Można to sobie zbingować poprzez wpisanie następującej komendy w konsolę:
bind "F5" "say Rekrutacja czlonkow klanu *=ADHD=* - otwarta. Pisz podanie na adhd-lod. pun. pl. Zyczymy milej gry!"
Ja wpisałem F5, gdyż to jest praktycznie jedyny klawisz którego nie używam :d.. wy możecie ustalić jaki chcecie

Parę słów co do wymagań.. Mam taki wstępny projekcik.. Napiszę go w innym dziale, a wy napiszecie co o tym sądzicie..

Z pozdrowieniami
Shine


________________________________________________________


Sztuką Jest Żyć,
A Prawdziwym Arcydziełem Żyć I Nie Zejść Na Psy!

Offline

 

#2 2012-06-02 07:25:05

 Swierzak

Leader

4818108
Call me!
Skąd: DDZ/WRO
Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 513
Punktów :   

Re: Reaktywacja

Bardzo dobry pomysł Krzysiu ^^ Tylko że ja moge pomóc tylko poprzez wykupienie serwera na treningi, bo tak szczerze nie mam czasu nawet dla mojej kobiety... Co w sumie doprowadziło do tego że chce odejść... ale to już inna bajka ^^ Jeśli potrzeba serwer wyślij mi z bramki (albo tel) sms'a z tym kodem, tylko od razu taki co starczy na serwer A no i wyślij mi swój nr. żebym mógł ci koda odesłać
@edit: A zapomniałem podać nr 691249805 ^^


..:= Beware The White Raven  =:..
                                                  -Masz ochote na Jagodzianke??
                                                                                               - Tak z Truskawkami ^^

Offline

 

#3 2012-06-02 11:32:49

 Cinek

Członek klanu

4736909
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 175
Punktów :   

Re: Reaktywacja

podpisuje sie tyle miesiecy bylo cicho. Juz zapomnialem jaki kto ma glos P


yyyyyyyyyyyyyyyy bumm headshot bumm yyyyyyyyyyyyyyyyyy

Offline

 

#4 2012-06-02 14:41:53

 Justin

Członek Rodziny

7054257
Zarejestrowany: 2011-08-13
Posty: 264
Punktów :   

Re: Reaktywacja

ok ja tez porpieram ale odnosnie wejscia na forum moge jedynie w weekendy bo od rana do wieczora na praktychach smigam no i oczywiscie jeszcze kobieta jest ktorej tez czas musze poswiecic ale pdooba mi sie z powortem xD


Tylko umarli widzieli koniec wojny  --->    Przyparli teraz nas do muru więc się brońmy
Tylko uczciwi pozostaną dłużej żywi   --->    Będą umierać powoli --->      Tak znacznie mniej boli
Więc zastanów się co wolisz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl