#1 2012-01-07 18:15:56

 Swierzak

Leader

4818108
Call me!
Skąd: DDZ/WRO
Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 513
Punktów :   

!!! DO WSZYSTKICH !!!

A więc tak... Z tego względu że mam teraz takie ochrony po 2-6 dni i nie mogę się wszystkim zajmować dowodzenie nad całym klanem obejmie SHURII !
Od teraz to on podejmuje ostateczne decyzje (do mojego powrotu) i zawsze on będzie miał racje! Jasne ?
Oczywiście będe wszystkiego doglądał w miare możliwości...
A co do sparingów to jest
OGÓLNY ZAKAZ, po przez frekwencje na treningach! Poprawicie zaczniemy dopiero je organizować.
Mam nadzieje że to dla wszystkich zrozumiałe...

Ps. Zażalenia dotyczące prowadzącego, treningów itp... prosze składać na kruczekcbk@o2.pl
Pozdrawiam.


..:= Beware The White Raven  =:..
                                                  -Masz ochote na Jagodzianke??
                                                                                               - Tak z Truskawkami ^^

Offline

 

#2 2012-01-07 18:26:06

 Shurii

II Leader

28828728
Call me!
Skąd: Tczew
Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 553
Punktów :   

Re: !!! DO WSZYSTKICH !!!

Feel like a boss  xD


You won't be waiting for my return
I promise you baby - You'll burn

Offline

 

#3 2012-01-07 22:35:47

 Cinek

Członek klanu

4736909
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 175
Punktów :   

Re: !!! DO WSZYSTKICH !!!

jakie wy problemy robicie co do tych sparingow jak bedziemy chciali to i tak zagramy no nie? kurwa robic trening w sobote o godzinie 18 to sie troche zastanowmy nie ktorzy nie siedza ciagle w domu bo w weekend odpoczywaja gdzies w klubie po ciezkim tygodniu. zrobmy 2 treningi 1 w tygodniu  i 1 w weekend. Swierzak gadasz ciagle ze nie mozemy grac sparow, a i tak kurwa cala nasza druzyna nie jest ogarnieta. Odrazu mowie wiecej sie nauczymy na mixach sparach niz na treningach bieganie jak na ffa.Ja przychodzilem do tego teamu  z mysla ze co tydzien jakis sparing czy cos, a nie kazdy gra ciagle na tym jebanym lodzie.

Chlopaki co chca pograc sobie z mna jakiegos mixa czy cos niech dadza znac nawet jezeli nas bd 2 czy 3 a nawet 1 ja ogarne reszte ludzi i zobaczycie co to znaczy gra teamowa....


yyyyyyyyyyyyyyyy bumm headshot bumm yyyyyyyyyyyyyyyyyy

Offline

 

#4 2012-01-08 00:43:01

 Shurii

II Leader

28828728
Call me!
Skąd: Tczew
Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 553
Punktów :   

Re: !!! DO WSZYSTKICH !!!

Swierzak wypowiedział się że jest przeciw sparingom, nie przeciw mixom. Chodzi o to że mamy słabe zgranie, za słabe i będziemy robić z siebie pośmiewisko. A na mixie? Zagra 3 naszych i 2 innych. Tych 3 się będzie powoli zgrywać, a cały klan nie zostanie wyśmiany jeśli przegramy, prawda? Także mixy są ok. Co do sparów - mam wiele propozycji, ale chciałbym na treningach teraz wprowadzić nowy rodzaj treningu, mianowicie zgranie teamowe. ZAPOWIADAM ŻE NAJBLIŻSZY TRENING ODBĘDZIE SIĘ W ŚRODĘ O GODZINIE 19. NASTĘPNY NIEDZIELA 18 !!! OBOWIĄZKOWE DLA WSZYSTKICH !!!


You won't be waiting for my return
I promise you baby - You'll burn

Offline

 

#5 2012-01-08 09:14:50

 Justin

Członek Rodziny

7054257
Zarejestrowany: 2011-08-13
Posty: 264
Punktów :   

Re: !!! DO WSZYSTKICH !!!

spoko w srode bede na 100% sorki za wczoraj ale to wyniklo przed treningiem sorki panowie a z swierzakiem sie zgadzam


Tylko umarli widzieli koniec wojny  --->    Przyparli teraz nas do muru więc się brońmy
Tylko uczciwi pozostaną dłużej żywi   --->    Będą umierać powoli --->      Tak znacznie mniej boli
Więc zastanów się co wolisz

Offline

 

#6 2012-01-08 14:12:56

 Marten

Zaufany Członek Klanu

39530053
Skąd: Kazuń Bielany
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 130
Punktów :   

Re: !!! DO WSZYSTKICH !!!

A ja tu jeszcze dodam od siebie że nie powinno być czegoś takiego że 25 minut przed treningiem niektórzy piszą że nie mogą. Wg mnie takie info to przynajmniej dzień przed. Co do Cinka to się zgadzam że sobota o 18 to trochę lipna pora bo ja sam lubię się w sobotę pobawić. To chyba tyle z mojej strony


You mess with the best, You die like the rest.

Offline

 

#7 2012-01-08 17:18:45

 Cinek

Członek klanu

4736909
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 175
Punktów :   

Re: !!! DO WSZYSTKICH !!!

a pojebalo mi sie mixy z sparami. ale nadal trzymam swoj glos co do godzin!!!


yyyyyyyyyyyyyyyy bumm headshot bumm yyyyyyyyyyyyyyyyyy

Offline

 

#8 2012-01-08 21:03:01

 Shurii

II Leader

28828728
Call me!
Skąd: Tczew
Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 553
Punktów :   

Re: !!! DO WSZYSTKICH !!!

Cinek ale nikogo nie pojebało żeby grać treningi o 23 ! Ludzie też mają życie. Ja w weekendy o tej porze wolę spędzić trochę czasu z dziewczyną na Skype. I tak mało ją widzę. A w ciągu tygodnia - wolę odespać. 18-20 to są takie najrozsądniejsze godziny. Większość w okolicach 15-16 kończy szkołę/pracę więc ma jeszcze ze 2 godzinki na odpoczynek.


You won't be waiting for my return
I promise you baby - You'll burn

Offline

 

#9 2012-01-08 22:49:18

 Cinek

Członek klanu

4736909
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 175
Punktów :   

Re: !!! DO WSZYSTKICH !!!

dobra rozsadna godzina ale w tygodniu zgodze sie i sam bede uczeszczal. ALE NIE W WEEKEND !!!!  w sobote czy w niedziele o 18 to ja odpoczywam na dworzu przy browarze ale jakies flaszce wiec malo co mnie zobaczycie


yyyyyyyyyyyyyyyy bumm headshot bumm yyyyyyyyyyyyyyyyyy

Offline

 

#10 2012-01-09 20:54:08

 Shurii

II Leader

28828728
Call me!
Skąd: Tczew
Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 553
Punktów :   

Re: !!! DO WSZYSTKICH !!!

W niedziele chlać? Ciekawie. Widać jaki masz looz. Ja np. w niedzielę wgl nie wychodzę bo jestem zajebany nauką. Nie robię treningu w pt czy sbt bo to czas odpoczynku.


You won't be waiting for my return
I promise you baby - You'll burn

Offline

 

#11 2012-01-09 22:46:09

 Cinek

Członek klanu

4736909
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 175
Punktów :   

Re: !!! DO WSZYSTKICH !!!

widzisz shuri ja jak trzeba to sie poucze w kazdy dzien mi duzo czasu nie trzeba na wiedze aby zdac. zrobmy 2 treningi i bd po klopocie


yyyyyyyyyyyyyyyy bumm headshot bumm yyyyyyyyyyyyyyyyyy

Offline

 

#12 2012-01-10 07:46:41

 Justin

Członek Rodziny

7054257
Zarejestrowany: 2011-08-13
Posty: 264
Punktów :   

Re: !!! DO WSZYSTKICH !!!

no ok wiem ze to przesada byla z mojej strony ze 25 min przed napisalem treningiem ale tobyla sporadyczna akcja panowie sorki za to ale tak o t zawsze jestem chyba ze nie moge wlasnie....


Tylko umarli widzieli koniec wojny  --->    Przyparli teraz nas do muru więc się brońmy
Tylko uczciwi pozostaną dłużej żywi   --->    Będą umierać powoli --->      Tak znacznie mniej boli
Więc zastanów się co wolisz

Offline

 

#13 2012-01-10 17:52:13

 Swierzak

Leader

4818108
Call me!
Skąd: DDZ/WRO
Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 513
Punktów :   

Re: !!! DO WSZYSTKICH !!!

DOCK masz coś do mnie to odezwij się do mnie jak będziesz na necie ! I NIE DYZIAJ GOŚCIUNIU na trenigach bywałem, a że ty mnie nie widziałeś to mnie wogóle nie obchodzi...
Widze że chcesz objąć stanowisko
LEADER'a... tak wszystkiego pilnujesz ( Szukacie dymów czy co ? ).
CINEK co do twoich wypowiedzi to uważaj na słowa bo polecisz za łamanie regulaminu ( nie wiesz w jaki sposób to w końcu go poczytaj ! ).

Ps. Ktoś jeszcze ma coś do mnie ? To że kurw** nie mam czasu nawet na życie w ostatnich czasach to nie moja wina, bo musze zarobić na remont nowej siedziby... ale co ja się ścieram przecież niektórzy to nie patrzą na życie tylko na to aby zagrać np. spara.
OMFG


..:= Beware The White Raven  =:..
                                                  -Masz ochote na Jagodzianke??
                                                                                               - Tak z Truskawkami ^^

Offline

 

#14 2012-01-10 21:29:49

 Cinek

Członek klanu

4736909
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 175
Punktów :   

Re: !!! DO WSZYSTKICH !!!

swierzak przesadziles. nikt nie chce przejac stanowiska leadera tylko my juz chcemy sie ogarniac powoli isc do przodu bo ciagle stoimy. grajac np mixa duzo sie uczysz sam sie tak uczylem. Co do twoich problemow nie wnikam raz napisalem mi juz starczy, sam wiesz ze Dock (madruk) jest online tylko wieczorami i tez ma zajebane zycie wiec mogl nie pamietac nie denerwuj sie. jest duzo spraw ktore nas klan mosi zalatwic. zrobmy cos pograjmy razem ogarnijmy sie.

ps jezeli macie znajomych dobrze grajacych ogarnietych bezproblemowych dawajcie ich do klanu bo naprawde jest nas malo. jako ja bym chcial aby bylo nas kolo 20. to kazdy mozna powiedziec ,,bil sie" o miejsce w mixa czy sparingu .


yyyyyyyyyyyyyyyy bumm headshot bumm yyyyyyyyyyyyyyyyyy

Offline

 

#15 2012-01-10 23:11:22

 Shurii

II Leader

28828728
Call me!
Skąd: Tczew
Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 553
Punktów :   

Re: !!! DO WSZYSTKICH !!!

WSZYSCY KURWA SPOKÓJ. Następne 2 treningi są bardzo ważne. Proszę o przybycie zainteresowanych . Świerzak ma sytuację jaką ma, więc jemu daruje. Reszta spokój, pójdziemy do przodu. Ale niech wszyscy się zgrają! Bo nawet w poglądach odbiegamy. Szczerze? To w ostatnich czasach mogę tylko jedną osobę pochwalić w klanie . Jest to Marten. Widać że mu zależy. On nie gada tylko robi, oczywiście kontaktuje się ze mną i Swierzakiem na ten temat, więc nie robi na wolną rękę. I to jemu ostatnio głównie dziękuje. Dla mnie koniec tematu. Trening środa i niedziela o 18. Komu zależy ten będzię. Godzina bez picia z kolegami nikogo nie zbawi.

Świerzak, mógłbym Cię prosić o modera do forum?


You won't be waiting for my return
I promise you baby - You'll burn

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl