#1 2011-11-30 18:36:34

 Marten

Zaufany Członek Klanu

39530053
Skąd: Kazuń Bielany
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 130
Punktów :   

Baja bongo i do przodu!

Wybaczcie że odgrzewam temat ale stanęło na niczym i nie daje mi to spokoju. Co w końcu z nowym board logo i demkiem klanu? Ja mam teraz sporo wolnego czasu i mogę pokombinować z boardlogo tylko muszę znać dokładne rozmiary. A co do demka to shuri miał coś sklepać. No i? No i dupa. Stoi w miejscu. Zajął bym się i tym ale nie umiem robić filmików Shuri wypowiedz się w tym temacie no i Świerzak jak możesz to daj mi znać co do tych rozmiarów to w końcu coś ogarnę i będzie temat zamknięty. To tyle


You mess with the best, You die like the rest.

Offline

 

#2 2011-12-04 11:19:48

 Shurii

II Leader

28828728
Call me!
Skąd: Tczew
Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 553
Punktów :   

Re: Baja bongo i do przodu!

A jak mam kurwa sklepać demo klanu skoro na trening przechodzą po 2 osoby? Jak ja mam nagrać coś dobrego ? -.-
A co do board logo, miałem to zrobić, ale mam takie zajebanie czasowe że chyba do zasranej śmierci tego nie zrobie -.-


You won't be waiting for my return
I promise you baby - You'll burn

Offline

 

#3 2011-12-16 13:19:21

 Swierzak

Leader

4818108
Call me!
Skąd: DDZ/WRO
Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 513
Punktów :   

Re: Baja bongo i do przodu!

Nic nie ma napisanego o rozmiarach, tylko nie może być za duże bo rozjebie nam stronke...
(Kompletny adres URL logo forum (t.j. http://www.mydomain.com/logo.gif).)
Co do demka to wstarczy po kolei każdego gracza nagrać i posklejać wszystkich nigdy nie złapiesz, ale i tak mi się wydaje że to wypali jak te całe BoardLogo... Temat zostanie po czasie zamkniety i wrzucony do archiwum jak poprzednio.


..:= Beware The White Raven  =:..
                                                  -Masz ochote na Jagodzianke??
                                                                                               - Tak z Truskawkami ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl