#1 2011-08-25 15:53:12

Silver

Gość

Serwer Moje obserwacje ...

Witam wszystkich

Zainspirował mnie temat o zakupi serwera klanowego oraz składki na niego ...

Poświęciłem kilka godzin na zapoznawanie się z cennikami różnych stron hostingujących serwery Counter - Strike 1.6 i doszedłem do wniosku że najlepszą stroną na której moglibyśmy kupić Serwer jest : Pukawka.pl
Podam cennik w przypadku serwera z najmniejszym pakietem opcji czyli np bez amx oraz kilku innych spraw
Serwer osadzony będzie w przypadku tego cennika w Niemczech
[Ping max 60]


Produkt : Counter -Strike 1.6       
Ilość slotów:12 [Tyle slotów ile aktualnie liczy nasz skład]
Rodzaj serwera:    Prywatny [Serwer będzie wymagał do wejścia na niego odpowiedniego hasła w naszym przypadku to wskazane]
Liczba miesięcy:    1
Cena za slot: 1,19
Koszt serwera:    14,28
Nazwa serwera: nasza nazwa serwera z dopiskiem : @pukawka.pl

Oraz dodaktowo bonusy moim zdaniem dość atrakcyjne dość atrakcyjne :

Pamiętaj kupując na:
3 miesiące dostajesz  serwer na 4 miesiące (1 miesiąc gratis)
6 miesięcy dostajesz  serwer na 8 miesięcy (2 miesiące gratis)
12 miesięcy dostajesz  serwer na 15 miesięcy (3 miesiące gratis)


A oto FUNKCJE oferowane na start przez pukawke :
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.
Zachęcamy do zapoznania się z poniższym zestawieniem wersji oferty. Wybierz interesującą Ciebie wersję, aby obliczyć cenę serwera w naszym kalkulatorze. Jeśli masz pytania nie bój się zapytać. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas usług. Chętnie pomożemy Ci w wyborze oferty i odpowiemy na wszelkie pytania.

Funkcja                                                             MAX            LITE               EU   

                                                                                           
Lokalizacja                                                                 [PL]             [PL]             [DE]

Profesjonalny panel zarządzania serwerem                 TAK             TAK             TAK
       
Edytor plików z poziomu panelu                                 TAK             TAK             TAK
        
Instalator pluginów i modyfikacji                                 TAK             TAK             TAK
       
Bazy danych MySQL + phpMyAdmin                         TAK             TAK             TAK
       
Serwer HLTV lub SourceTV 1                                   TAK             TAK             TAK
       
Archiwizacja i publikacja dem na stronie www           TAK             TAK             TAK
       
Serwer HTTP/FastDL (szybki download)                    TAK             TAK              --
        
1 slot gratis na HLTV 2                                            TAK             --                --
    
Serwer głosowy Mumble                                          TAK             --                --
    
Hosting WWW (Portal klanowy)                                 TAK             --               --
      
Amxbans + Psychostats 3                                        TAK             --               --

Indywidualny adres IP i standardowy port gry           TAK              --               --
    
Pingboost 3 i sys_ticrate 500 5                                 TAK             --                --
    
Rozszerzone wsparcie techniczne 6                           TAK            --                --
      
Program lojalnościowy (7 dni gratis za przedłużenie)  TAK            TAK             TAK
       
Program partnerski (zarabiaj na poleceniach)            TAK            TAK             TAK
       
Subkonta i identyfikacja wpłat                                  TAK            TAK             TAK
       
Serwery Minecraft             
Zamów serwer w wybranej wersji                     WSTRZYMANE   WSTRZYMANE  WYBIERZ

Jeżeli ktoś chciałby osobiście zapoznać się z Pukawką oto link : Pukawka.pl Warunkiem zobaczenia cennika i sposobu zakupu jest rejestracja na stronie

Aktualnie pukawka.pl wstrzymała wynajmowanie serwera w średniej oraz najwyższej ilości opcji startowych

To jest jedynie moja propozycja więc proszę o wyrozumiałość
Silver

Ostatnio edytowany przez Silver (2011-08-25 16:08:23)

 

#2 2011-08-25 16:22:08

 Shine

Arcymag

5641633
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-07-30
Posty: 416
Punktów :   
WWW

Re: Serwer Moje obserwacje ...

No to ładnie Zapytaj się ich czy można kupić serwer smsami na raty xd. 2-4 osoby się złożą w jednym miesiącu potem kolejne itd.


Sztuką Jest Żyć, A Prawdziwym Arcydziełem Żyć I Nie Zejść Na Psy!

Offline

 

#3 2011-08-25 16:38:00

Silver

Gość

Re: Serwer Moje obserwacje ...

Płatności na serwer są oparte na podstawie portfela wirtualnego doładowujesz portfel za pomocą kilku sposobów 1 punkt - 1 zł

Opis formy płatności    Wybór formy płatności

Wpłata za pomocą SMS

Wpłata za pomocą SMS zalecamy przede wszystkim do "zrzutki klanowej na serwer", ze względu na dość wysokie koszty operatorów komórkowych, którzy zabierają z wpłaconej kwoty ponad połowę.

Środki wyrażone są w punktach (wirtualnej walucie): 1 punkt = 1 zł
Zapoznajemy się z kosztami SMS oraz rzeczywistymi wartościami doładowania portfela.
Klikamy na przycisk "Akceptuj stawki SMS" znajdujący się poniżej tabeli stawek SMS i podąrzamy za instrukcją.


NUMER    TREŚĆ SMS    KOSZT SMS     DO PORTFELA WPŁYWA
71480    ag pukawka    1,23 zł                 0,64 zł
72480    ag pukawka    2,46 zł                 1,28 zł
73480    ag pukawka    3,69 zł                 1,92 zł
74480    ag pukawka    4,92 zł                 2,56 zł
75480    ag pukawka    6,15 zł                 3,20 zł
76480    ag pukawka    7,38 zł                 3,84 zł
79480    ag pukawka    11,07 zł                 5,76 zł
91400    ag pukawka    17,22 zł                 8,95 zł
91900    ag pukawka    23,37 zł                12,15 zł
92550    ag pukawka    30,75 zł                16,00 zł
   
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=

Wpłata za pomocą Pay Per Call

Wpłata za pomocą Pay Per Call to doładowanie Twojego wirtualnego portfela ze zwykłego telefonu stacjonarnego. Wpłata tym sposobem polecana jest głównie do "zrzutki klanowej na serwer", ze względu na dość wysokie koszty operatorów, którzy zabierają dużą część wpłaconej kwoty.

Koszt połączenia jest ceną za całe połączenie, bez względu na czas jego trwania.   
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Zwykły przelew, wpłata na poczcie lub w okienku bankowym

Aby dokonać wpłaty na poczcie lub w okienku bankowym kliknij na obrazek po prawej stronie żeby wydrukować blankiet wpłaty. Po wydrukowaniu koniecznie wpisz kwotę którą chcesz wpłacić. Jeżeli nie masz drukarki, przepisz dane z wygenerowanego blankietu. Druczki blankietów dostępne są na poczcie i w każdym banku. Zwykły przelew należy wkonać na dane podane poniżej:

Open Makers;
ul. Kościuszki 6
80-451 Gdańsk

Nr konta banku BZWBK:
75 1090 1098 0000 0001 0984 8785

Jest to numer do zwykłych przelewów bankowych.
W tytule przelewu należy wpisać : login konta właściciela serwera i numer ID tego konta

 

#4 2011-08-29 10:25:35

 Shine

Arcymag

5641633
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-07-30
Posty: 416
Punktów :   
WWW

Re: Serwer Moje obserwacje ...

Doładuje jutro konto, zaloguje się tam i wyślę smsa za 5-10zł


Sztuką Jest Żyć, A Prawdziwym Arcydziełem Żyć I Nie Zejść Na Psy!

Offline

 

#5 2011-08-29 10:45:15

 Swierzak

Leader

4818108
Call me!
Skąd: DDZ/WRO
Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 513
Punktów :   

Re: Serwer Moje obserwacje ...

Ja moge tak jutro zrobić


..:= Beware The White Raven  =:..
                                                  -Masz ochote na Jagodzianke??
                                                                                               - Tak z Truskawkami ^^

Offline

 

#6 2011-08-29 11:05:25

 Shine

Arcymag

5641633
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-07-30
Posty: 416
Punktów :   
WWW

Re: Serwer Moje obserwacje ...

Ja już konto zrobiłem.. Chodzi o to, że wysyłacie smsa i przysyłają Wam kod.. Ja wchodzę na konto, wpisuję kod i wpływa kasa na portfel.. Serwer będzie wynosił około 15zł za 12 slotów.. Ale tak myślałem i wątpię że będzie Nas aż 12 na serwerze jednocześnie.. Za 10 slotów zapłacilibyśmy 12,90zł i myślę, że to by było najlepsze. Ja niedługo wpłacę swoją działkę. Smsy można już wysyłać, a kod podawać mi na PW.

  Nr                 KOD            SMS        Wpływa
73480        ag pukawka      3,69 zł      1,92 zł

Myślę, że to by było najlepiej


Sztuką Jest Żyć, A Prawdziwym Arcydziełem Żyć I Nie Zejść Na Psy!

Offline

 

#7 2011-08-29 11:43:39

Silver

Gość

Re: Serwer Moje obserwacje ...

Więc postanowione ! Proszę wysyłać sms a potem kody na Pw do Shine .. Ja też nie długo będę wpłacał
Lecz można kupic ten 12 slotowy serwer żeby nie było problemów z miejscem te 2-3 zł nie robią dużej różnicy a 2 sloty tak ...

 

#8 2011-08-29 12:07:33

 Justin

Członek Rodziny

7054257
Zarejestrowany: 2011-08-13
Posty: 264
Punktów :   

Re: Serwer Moje obserwacje ...

ok wiec tak dac ostatniego posta. jaki sms kod i ile i kazdy w tedy wysle smsa


Tylko umarli widzieli koniec wojny  --->    Przyparli teraz nas do muru więc się brońmy
Tylko uczciwi pozostaną dłużej żywi   --->    Będą umierać powoli --->      Tak znacznie mniej boli
Więc zastanów się co wolisz

Offline

 

#9 2011-08-29 12:34:03

 Shine

Arcymag

5641633
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-07-30
Posty: 416
Punktów :   
WWW

Re: Serwer Moje obserwacje ...

Silver napisał:

Płatności na serwer są oparte na podstawie portfela wirtualnego doładowujesz portfel za pomocą kilku sposobów 1 punkt - 1 zł

Opis formy płatności    Wybór formy płatności

Wpłata za pomocą SMS

Wpłata za pomocą SMS zalecamy przede wszystkim do "zrzutki klanowej na serwer", ze względu na dość wysokie koszty operatorów komórkowych, którzy zabierają z wpłaconej kwoty ponad połowę.

Środki wyrażone są w punktach (wirtualnej walucie): 1 punkt = 1 zł
Zapoznajemy się z kosztami SMS oraz rzeczywistymi wartościami doładowania portfela.
Klikamy na przycisk "Akceptuj stawki SMS" znajdujący się poniżej tabeli stawek SMS i podąrzamy za instrukcją.


NUMER    TREŚĆ SMS    KOSZT SMS     DO PORTFELA WPŁYWA
71480    ag pukawka    1,23 zł                 0,64 zł
72480    ag pukawka    2,46 zł                 1,28 zł
73480    ag pukawka    3,69 zł                 1,92 zł
74480    ag pukawka    4,92 zł                 2,56 zł
75480    ag pukawka    6,15 zł                 3,20 zł
76480    ag pukawka    7,38 zł                 3,84 zł
79480    ag pukawka    11,07 zł                 5,76 zł
91400    ag pukawka    17,22 zł                 8,95 zł
91900    ag pukawka    23,37 zł                12,15 zł
92550    ag pukawka    30,75 zł                16,00 zł
   
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=

Wpłata za pomocą Pay Per Call

Wpłata za pomocą Pay Per Call to doładowanie Twojego wirtualnego portfela ze zwykłego telefonu stacjonarnego. Wpłata tym sposobem polecana jest głównie do "zrzutki klanowej na serwer", ze względu na dość wysokie koszty operatorów, którzy zabierają dużą część wpłaconej kwoty.

Koszt połączenia jest ceną za całe połączenie, bez względu na czas jego trwania.   
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Zwykły przelew, wpłata na poczcie lub w okienku bankowym

Aby dokonać wpłaty na poczcie lub w okienku bankowym kliknij na obrazek po prawej stronie żeby wydrukować blankiet wpłaty. Po wydrukowaniu koniecznie wpisz kwotę którą chcesz wpłacić. Jeżeli nie masz drukarki, przepisz dane z wygenerowanego blankietu. Druczki blankietów dostępne są na poczcie i w każdym banku. Zwykły przelew należy wkonać na dane podane poniżej:

Open Makers;
ul. Kościuszki 6
80-451 Gdańsk

Nr konta banku BZWBK:
75 1090 1098 0000 0001 0984 8785

Jest to numer do zwykłych przelewów bankowych.
W tytule przelewu należy wpisać : login konta właściciela serwera i numer ID tego konta

Tak jak Silver wyżej napisał.. Wysyłacie smsa pod dany numer (w zależności ile chcecie wpłacić) z kodem "ag pukawka". Dostajecie od nich smsa zwrotnego z kodem, który dajecie mi a ja wrzucam na portfel i kasa rośnie xd

Ja już wysłałem esemesa za 4.92


Sztuką Jest Żyć, A Prawdziwym Arcydziełem Żyć I Nie Zejść Na Psy!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl