#1 2011-08-25 11:31:36

 Shine

Arcymag

5641633
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-07-30
Posty: 416
Punktów :   
WWW

Ważne!

Chcę aby wszyscy klanowicze się zapoznali z tym wątkiem, gdyż jest on bardzo ważny... Bardzo dużo myślałem na temat naszego składu i stanowisk każdego z graczy. Doszedłem do pewnych wniosków..

1. Zacznę od tego, że chcę usunąć gracza Doma ze stanowiska Vice. Powód jest prosty - Rozumiem, że może mieć problemy z ręką itp, ale mimo wszystko za mało się udziela na forum. Wchodzi od święta i do tego wyłącznie w dziale Podania, zero własnych inicjatyw. Nie chcę go urazić ani nic w tym stylu, tylko po prostu myślę że na to stanowisko potrzebny nam ktoś bardziej ambitny Bardzo Cię cenię Doma i ciągle liczę się z Twoim zdaniem.

2. Z racji, że pewien facet dorównuje mi w obowiązkach. Zawsze można na Nim polegać i mówi to co myśli, co również bardzo cenię gdyż nie chcę słupów w składzie. Jest osobą ambitną i każdy się ze mną zgodzi że poczucie humoru też ma na wysokim poziomie. A kontakty między członkami są bardzo ważne zarówno dla mojego samopoczucia, jak i reszty. Nie muszę pisać o kogo mi chodzi, bo wszyscy to doskonale wiedzą. To człowiek, który swą ciężką pracą zasłużył na to, aby zostać mianowanym współtwórcą i drugim leaderem klanu. Chodzi mi o nikogo innego jak o Krzysia (Swierzaka). Szczerze gratuluje i myślę że wszyscy zgodzą się z moją decyzją.

3. Razem z Krzysiem, doszliśmy do wniosku, że ktoś musi Domę zastąpić. Mamy kandydata nadającego się idealnie na to stanowisko . Często się udziela i angażuje. Dla mnie jest jednym z najbardziej zaufanych członków naszego klanu. Osobiście bardzo go lubię, ale to nie wpłynęło na moją decyzję. Więc.. Na stanowisko Vice proponuje Conrada (Shurii'ego). Nie muszę chyba pisać dlaczego Pełno inicjatyw i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł Czekam tylko na Twoją zgodę i chęć do pełnienia tego stanowiska

Obu bardzo gratuluję Moją inspiracją do tego był nikt inny jak Swierzak. Jest dla mnie bardzo ważnym członkiem. Jest ze mną od początku i zawsze mi pomagał Nie ukrywam, że zależy mi na Jego zdaniu i otwarcie to przyznaję. Jeszcze raz gratuluje ^^


Sztuką Jest Żyć, A Prawdziwym Arcydziełem Żyć I Nie Zejść Na Psy!

Offline

 

#2 2011-08-25 12:08:58

 Shurii

II Leader

28828728
Call me!
Skąd: Tczew
Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 553
Punktów :   

Re: Ważne!

Dziękuje za wyróżnienie Jednocześnie nie chcę się wepchnąć na miejsce Domy. Jeśli z nim wyjaśnicie, chętnie i godnie go zastąpie


You won't be waiting for my return
I promise you baby - You'll burn

Offline

 

#3 2011-08-25 12:59:39

 Justin

Członek Rodziny

7054257
Zarejestrowany: 2011-08-13
Posty: 264
Punktów :   

Re: Ważne!

ja nie mam nic przeciezko i jestem za


Tylko umarli widzieli koniec wojny  --->    Przyparli teraz nas do muru więc się brońmy
Tylko uczciwi pozostaną dłużej żywi   --->    Będą umierać powoli --->      Tak znacznie mniej boli
Więc zastanów się co wolisz

Offline

 

#4 2011-08-25 13:42:46

 Swierzak

Leader

4818108
Call me!
Skąd: DDZ/WRO
Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 513
Punktów :   

Re: Ważne!

Dziękuję za uznanie
Shurii i tak nie będziesz miał wyjścia innego niż przyjąć MIano (Vice)


..:= Beware The White Raven  =:..
                                                  -Masz ochote na Jagodzianke??
                                                                                               - Tak z Truskawkami ^^

Offline

 

#5 2011-08-25 23:10:32

 Marten

Zaufany Członek Klanu

39530053
Skąd: Kazuń Bielany
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 130
Punktów :   

Re: Ważne!

Ja od siebie dodam że gratuluje Shine'owi dojrzałych decyzji. Odkąd gram w gry online to bardzo rzadko trafia się lider który by się tak interesował swoją ekipą.


You mess with the best, You die like the rest.

Offline

 

#6 2011-08-26 12:33:41

 Shurii

II Leader

28828728
Call me!
Skąd: Tczew
Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 553
Punktów :   

Re: Ważne!

Abuk napisał:

Shurii a co do Ciebie to nie pyskuj ;d i witam w "zarządzie" xd

Jak mus to mus, haha ;D

Marten napisał:

Odkąd gram w gry online to bardzo rzadko trafia się lider który by się tak interesował swoją ekipą.

Jak ja waliłem odważnymi decyzjami to pół gildii zawsze było obrażone xD Taki mały Hitler ze mnie xD

Ostatnio edytowany przez Shurii (2011-08-26 12:44:44)


You won't be waiting for my return
I promise you baby - You'll burn

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl