• Index
  •  » O sobie
  •  » Marten-fetyszysta i dziwa zwariowana :D

#1 2011-08-23 23:41:02

 Marten

Zaufany Członek Klanu

39530053
Skąd: Kazuń Bielany
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 130
Punktów :   

Marten-fetyszysta i dziwa zwariowana :D

A więc tak. Mam na imię Rafał. Mam 21 lat  i nie jestem do końca normalny. Miewam napady śmiechu od tak, bez powodu Uwielbiam buty (wiem, to jest dziwne ale jak już mówiłem nie jestem do końca normalny) lubię je oglądać, przymierzać i kupować. Oprócz tego lubię wytatuowane dziewczyny ze zgrabnymi nogami (w ładnych butach oczywiście ) Muzyka jakiej słucham nie ogranicza się do jednego gatunku. Lubię zespoły takie jak: ACDC, Kiss, Van Halen, Led zeppelin, Prodigy, Łzy, G-Unit, Justin Timberlake,  Enya, Vanessa Mae i w sumie mógłbym do jutra tak pisać. Interesuje się głównie takimi krzywymi akcjami co można zaobserwować na moich niektórych zdjęciach na fb. Nie lubię monotonnego trybu życia. U mnie musi się coś dziać bo chory chodzę Oprócz moich głupot lubię czytać książki ( o templariuszach, masonach, królu Arturze i różne fantasy i średniowieczne opowieści), uprawiam sporty takie jak koszykówka, piłka nożna a niedługo planuje pobawić się we wspinaczkę na sztucznych ścianach. Lubię też jeść Obalam masakryczne ilości wszelkiego jedzenia. Nienawidzę tylko wątróbki. Nie toleruje ludzi którzy za wszelką cenę próbują przepchnąć swoje racje nie podejmując rozmowy z drugą stroną, nienawidzę ludzi mądrzących się i chwalących wiecznie co to nie oni. A najbardziej mnie wk**wia brak akceptacji wśród ludzi, że jak ktoś nosi glany to jest brudasem i zabija koty o północy, jak ktoś nosi luźne spodnie to pali zielsko i jest czarnuchem od siedmiu boleści a jak nosi rurki to jest pedał i żal nam jego matki. Normalnie jak słysze teksty tego typu to mi się scyzoryk otwiera w kieszeni No i to chyba tyle o mnie. Jak ktoś ma jakieś pytania to proszę pytać śmiało i się nie krępować. Ja jestem człowiek otwarty


You mess with the best, You die like the rest.

Offline

 

#2 2011-08-24 09:33:29

 Shine

Arcymag

5641633
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-07-30
Posty: 416
Punktów :   
WWW

Re: Marten-fetyszysta i dziwa zwariowana :D

No to widzę, że mamy (a raczej będziemy mieć) wspólne zainteresowanie ;P Wspinaczka ! Ah :> Bardzo polecam.. Często się wspinam na sztucznych skałkach i już kilka razy byłem w górach aby też tam sobie pohasać Bez zabezpieczeń to o wiele większa frajda Może kiedyś wybierzemy się wspólnie na jakiś wypadzik Miło Cię poznać ^^


Sztuką Jest Żyć, A Prawdziwym Arcydziełem Żyć I Nie Zejść Na Psy!

Offline

 

#3 2011-08-24 10:18:20

 Marten

Zaufany Członek Klanu

39530053
Skąd: Kazuń Bielany
Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 130
Punktów :   

Re: Marten-fetyszysta i dziwa zwariowana :D

Może i kiedyś się razem powspinamy bo jak jeżdżę do ciotki do Tomaszowa to do Łodzi już niedaleko


You mess with the best, You die like the rest.

Offline

 

#4 2011-08-24 11:32:26

 Shurii

II Leader

28828728
Call me!
Skąd: Tczew
Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 553
Punktów :   

Re: Marten-fetyszysta i dziwa zwariowana :D

My się już znamy


You won't be waiting for my return
I promise you baby - You'll burn

Offline

 

#5 2012-02-10 15:14:27

 Swierzak

Leader

4818108
Call me!
Skąd: DDZ/WRO
Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 513
Punktów :   

Re: Marten-fetyszysta i dziwa zwariowana :D

hahahaha To wy gówno wiecie o wspinaczce mój staż to 4 lata w uprzęży np. zjazdy po tamach, wbijanie na sciany, góry... tylko nic sztucznego moje dokonanie to 800m ^
Heheh Książki które czytasz to moja fascynacja na ten temat


..:= Beware The White Raven  =:..
                                                  -Masz ochote na Jagodzianke??
                                                                                               - Tak z Truskawkami ^^

Offline

 
  • Index
  •  » O sobie
  •  » Marten-fetyszysta i dziwa zwariowana :D

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl